העיר פלאון – עיר בפיתוח מואץ במזרח גרמניה

פלאון היא אחת הערים הגדולות במחוז פורטלנדקרייס, יש בה כ- 70,000 תושבים ותיירים רבים מידי שנה, העיר נמצאת במשולש אטרקטיבי במיוחד. היא נמצאת במרחק 30 דקות נסיעה מהעיר הוף במדינת בוואריה הגרמנית וכ-80 דקות נסיעה בלבד מהעיר קרלובי וארי התיירותית שבצ'כיה. פלאון ממוקמת כ-30 דקות מהעיר האוניברסיטאית צביקאו המהווה מטרופולין של 322,000 תושבים.

  • בעיר פלאון יש פיתוח עסקי מואץ!

פלאון מוכרת מהעברה לאחת המרכזים הכלכליים העשירים ביותר בגרמניה. בנוסף לתעשיית הטקסטיל שבה התפתחו גם תחומי הנדסת מכונות עוצמתיות ומגוונות, הרבה מהנדסים ומומחים בחרו לגור ולעסוק בעיר שם, שכן היא מציעה מגוון חללים מסחריים ותעשייתיים בגדלים ומיקומים שונים. מעניין להוסיף שחברות גלובליות רבות בחרו בפלאון כמיקום השקעה מכוון לעתיד.

לקריאה נוספת בנושא פיתוח וצמיחה עסקית בעיר, נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!

  • פיתוח מקומות עבודה נוספים ומענקים נדיבים לעסקים!

בעיר יש מקומות עבודה רבים ומעודדים בה צמיחה של עסקים קטנים וגדולים בפתיחת עסקים ומפעלים בתחומים שונים ואף במתן מענק בגובה של 50% מההשקעה עד 200,000 €. עידוד ההשקעה משפיע גם על עליית מחירי הנדל"ן והפיתוח העסקי והאנושי באזור.

לקריאה נוספת על תנופת תעסוקה ומענקים ממשלתיים לעסקים, נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!

  • פיתוח עירוני!

בפלאון יש תכניות פיתוח עירוניות חדשות, חידוש שכונות מגורים, חידוש מבנה העירייה, כבישים, גשרים וקשרי תחבורה נוחים. בנוסף, בעיר מחדשים את בתי הספר ומוסדות ציבוריים נוספים. כל אלו  תורמים משמעותית לכלכלת העיר ורווחת התושבים ובכך, לעליית הערך באזור.

לקריאה נוספת על פיתוח עירוני בעיר וחידוש מבנים נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!

  • תיירות ותרבות בעיר!

מידי שנה נערכים בעיר מצעדי פסטיבלים גדולים בהם משתתפים כ- 20,000 תושבים מהעיר וסביבתה, במצעדים יש להקות ריקודים, קרנבל, דוכני מזון ודוכני עבודות יד.  פסטיבלים ואירועי תרבות בעיר מביאים איתם תיירים רבים, מחזקים את הכלכלה ובאופן ישיר גם את שווי הנדל"ן בעיר ובאזורי המסחר. בנוסף, הם הופכים את הנכסים לאטרקטיביים מאוד באופן כללי ולהשכרה לתקופות קצרות באזור בפרט.

  • לקריאה על הפסטיבלים ואירועי התרבות בעיר נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!
  • לקריאה נוספת על הפסטיבלים ואירועי התרבות בעיר נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!
  • לקריאה נוספת על הפסטיבלים ואירועי התרבות בעיר נא ללחוץ על הקישור המצ"ב!


חינוך ואקדמיה!

בעיר פלאון יש אוניברסיטה בינלאומית שנוסדה ב- 1991, בה יש תכניות תואר ראשון בתחומי הנדסה, מנהל עסקים, ניהול בנלאומי, מדעי המחשב, כלכלה, שירותים חברתיים ושירותי בריאות. באוניברסיטה צוותי הוראה עם רקע מדעי ומקצועי אשר מביאה אליה סטודנטים גרמנים ומחוץ לגרמניה עם עשרות אלפי בוגרים. האוניברסיטה בפלאון מציעה חילופי סטודנטים והיא ממוקמת בלב העיר קרוב לבתי הקפה, ברים, מסעדות וחנויות. באוניברסיטה יש רכזי בורסה בינלאומיים שעוזרים בכל ההיבטים הניהוליים ובין היתר גם באיתור מגורים לסטודנטים ועוד.

לביקור באתר האוניברסיטה יש ללחוץ על הקישור המצ"ב!תחבורה ציבורית בעיר!

פלאון היא עיר עם מוקד תנועה חשוב, היא מחוברת לערים הגדולות סביבה ואליהן ניתן להגיע בקלות באמצעות תחבורה ציבורית מפותחת. בין היתר פלאון מחוברת בצירי תחבורה לעיר דרזדן, קמניץ, צביקאו, לייפציג וכפי שניתן לראות במפה, מיקומה מרכזי. ממנה גם ניתן להגיע לגבול עם צ'כיה ולמדינת בוואריה – נתון אשר הופך את העיר לציר מעבר לחלק ניכר מהתיירות באזור.

ניתן לראות את תרשים התנועה הבא:תכנית הרכבת החשמלית כבר אושרה! וצפויה להסתיים בשנת 2025

פרויקט הרכבת החשמלית שהולך לפתח את התחבורה הציבורית בערים סביב העיר הגדולה והשוקקת לייפציג ובכך לאפשר תנועה מהירה יותר בכל שעות היום. התושבים יהנו מזמינות והגעה מהירה אל העיר הגדולה, ובכך תתאפשר זמינות גדולה לערים המתפתחות - צייץ, וויזנפלס וגרה

לפרטים נוספים ופירוט הכתבה - לחצו כאן


84493434-5951.jpg

לסיכום,

מיקומה של העיר פלאון והפיתוח המואץ בו היא נמצאת, לצד הפיתוחים וההשקעות הלאומיות בה הופכים אותה ליעד אטרקטיבי מאוד להשקעה ובמחיר נגיש מאוד.  בנתונים שנאספו מאתר סקירת עליות המחירים immobilienscout24.de עולה כי בשנת 2018 לבד חלה עליית ערך של 6% לדירות  למכירה ברחוב בו ממוקמים חלק מהנכסים המוצעים למכירה ועלייה של 24% לבניינים שלמים. בנוסף,  באותה תקופה חלה עלייה של 2% במחירי השכירות

ט.ל.ח

הנתונים המפורטים להלן נאספו מאתרי האינטרנט ואתרי נדל"ן ואין לראות בהם מחייבים.

נתוני עליית הערך והתשואה נאספו מאתר immobilienscout24.de 


נכסים לרכישה בעיר פלאון, גרמניה: