חברת הניהול לנכסים בגרמניה

הצלחה של עסקת נדל”ן תלויה מאוד בחברת הניהול שמנהלת את הנכס. ברוב המקרים הדרך שבה הנכס מנוהל תשפיע באופן משמעותי על התשואה הסופית שתהיה לנכס.

למעשה חברת הניהול תפקידה להפוך לבעל הנכס המקומי בשטח לכל נושא ועניין בנכס, היא הראש העיניים היידים והפה של המשקיעים. ולכן חשוב לבחור חברה עם זמינות גבוהה, חברה אמינה עם שקיפות מלאה ובעיקר חברה עם קהל נכסים גדול והמלצות מאחורי העשייה.

ניהול הנכסים שאנו מציעים נעשה תחת שיתוף פעולה צמוד עם חברת ניהול מקומית בעיר צייץ בעלת מוניטין וותק של 20 שנות ניסיון עם ניהול של מעל 1000 נכסים בשוטף ברדיוס של 100 ק"מ מלייפציג. בנוסף, אנו נוכל להציע שיתופי פעולה עם מגוון נוסף של חברות ניהול באזורי הנכסים. 

היות ואנו מנהלים כמות גדולה של נכסים בשותפות הגענו להסדר במחירים טובים יותר ממחירי השוק לניהול הנכס! יחד עם זאת, הלקוח איננו מחוייב להיעזר בחברה זו או אחרת ובחירת חברת הניהול נתונה לשיקולו של בעל הבית.

מטרתה של חברת הניהול היא לייצג את בעל הנכס בגרמניה, מכיוון שהבעלים גר רחוק ולא פנוי להתעסקות עם הדיירים ועם טיב הנכס, יש חברות ניהול מקומיות שדואגות שכספי השכירות יעברו בבטחה לחשבון הבנק של הבעלים, שהנכס מתוחזק היטב ושתשלום האחזקה עובר בזמן אל הרשויות. הבעלים רשאי לבחור לעבוד עם חברת הניהול שלנו או עם חברות ניהול אחרות. השירות מול חברת הניהול ניתן באמצעות מיילים, ניתן לנהל באמצעות חברת הניהול דירות בודדות וגם בניינים שלמים.

תחומי האחריות של חברת הניהול:

1. המשקיע במקום הראשון:

ניהול של תיק ההשקעה של המשקיע, תיעוד ורישום הנכסים והמסמכים הנלווים, פתיחת חשבון בנק שליחה ותיעוד של מצב חשבון הבנק וליווי מקיף ובטוח למשקיע באמצעות ניהול מסודר ואפקטיבי, תמונת מצב עכשווית הנוגעת לנכס בכל רגע נתון ובכך המשקיע יכול לחשב את הגדילה והשינויים בתשואות השוטפות.

2. ניהול ותחזוקה של הנכס:

סידור והשבחה של הנכס, ביטוח שטחים ציבוריים, ניקיון, פינוי שלג בדיקות ודיווח שוטף על מצב הנכס לבעלים, ניהול התקציב והחשבונחת השוטפים בנכס, בדגש על מערכות הבניין (חימום, חשמל, מים) ושטחי המרחב המשותפים לכל הדיירים. (גרם מדרגות, מסדרונות ציבוריים ועוד..)

3. ניהול הדיירים:

איתור שוכרים והחתמה על חוזים, גביית הוצאות הבית ושכר דירה, פיקוח על תשלומים לרשויות, טיפול כללי בדיירים, פיקוח על העלאת שכר דירה, מתן דגש על מיקסום ההכנסות בנכס ובמידת הצורך גם החלפת הדיירים במהירות.

פתיחת חשבון בנק ניהולי לשקט והביטחון של המשקיעים:

באמצעות חשבון זה חברת הניהול רשאית להפקיד את כספי הדיירים מהשכירויות (תשלום הברוטו) ומתוכם לשלם את הוצאות הדיירים לרשויות (אינסטלציה, חברת החשמל, ועוד..) ובכך להשאיר בחשבון המנוהל את ההכנסות נטו מהשכירות.

הכנסות אלו עוברים מחשבון הניהול לחשבון הבנק הפרטי של המשקיע, ובכך מסופקת למשקיע תשתית לניהול כספים המשלבת בתוכה את הניהול השוטף של הנכס ובכך מאפשרת למשקיע שקט והשקעה פסיבית בטוחה.

החשבון מתנהל בצורה שקופה ע"י שליחת דוחו"ת (עו"ש הכנסות והוצאות) בסיום כל חודש.

החשבון נפתח באמצעות ייפוי כוח של המשקיע לחברת הניהול ולמשקיע יש שליטה מלאה על הכספים בחשבון, לא ייעשה מצד חברת הניהול שימוש בכסף ללא התראה או אישור לביצוע התשלום מראש.

ט.ל.ח

הנתונים המפורטים להלן נאספו מאתרי האינטרנט, אתרי חברות הניהול ואתרי נדל"ן ואין לראות בהם מחייבים.