קרא/י על השקעה בגרמניה והזדמנויות השקעה בגרמניה!

העיר אלטנבורג נמצאת במדינת תורינגיה, במחוז אלטנבורגר. היא קיימת יותר מאלף שנים עם כ -40,000 תושבי קבע וכ- 35,000 תיירים בשנה. ביקור בעיר ילמד שזוהי עיר ציורית מופלאה, נופים מרהיבים, אתרי תיירות מזמינים ומדרחוב שוקק בתיירים ובעסקים לאורך כמעט כל השנה.

קרא עוד

במאמר זה נציע הסבר קצר על תפקידה של חברת הניהול בגרמניה ועל מסגרת העבודה מולה

קרא עוד

במאמר זה נסקור בקצרה את השלבים בתהליך רכישת נכס בגרמניה. כמו כן, במאמר מצורף לינק המפרט את התהליך ומסגרת זמנים מוערכת לשימושך.

קרא עוד

במאמר זה נסקור את היבטי המיסוי בגרמניה ונפרט על תפקידיו של הנוטריון בליווי עסקאות נדל"ן בגרמניה.

קרא עוד

במאמר זה נסקור את המגמות בעיר צייץ הממוקמת במזרח גרמניה ונלמד על הפיתוחים בה.

קרא עוד

במאמר קצר זה נסקור את הפיתוחים בעיר פלאואן Plauen במזרח גרמניה.

קרא עוד

בסקירה זו נתאר את הערים המובילות במזרח גרמניה, הרקע לפיתוחם ונבדוק האם מומלץ להשקיע במזרח גרמניה.

קרא עוד

כדאי שתדעו כי כן יש לשוק הנדל"ן למגורים בברלין פוטנציאל עליות מחירים משמעותי. על פי חברת הנדל"ן הגרמנית IVD עליות המחירים בעיר בין 1977 ל 2010 היו רק 25% וזאת ביחס ל 55% בהמבורג ו 135% במינכן. לאחרונה פרסם המגזין הבריטי Economist מחקר בו קבע כי קניית דירה להשקעה בברלין בפרט ובגרמניה ככלל הינה המשתלמת ביותר, וזאת לאור העובדה כי שוק דירות בגרמניה ככלל מתומחר בחסר של 17%.

קרא עוד

בשנת 2016 דורגה גרמניה במקום השלישי בעולם בעסקאות נדל"ן להשקעה, כאשר חלק מכובד מהנתח היה השקעות נדל"ן שבוצעו בעיר ברלין, ולא בכדי. שהרי גרמניה היא מדינה עם כ-80 מיליון תושבים ולרשותה עומדת אחת הכלכלות החזקות בעולם. אז איפה ניתן ורצוי למצוא דירות למכירה בגרמניה, מה כדאי שנדע לגבי שוק השכירות הגרמני ועוד.

קרא עוד

כאשר מדברים על השקעה בנדל"ן בגרמניה לרוב עולה השם ברלין כיעד אטרקטיבי ומועדף. אולם, במרחק של פחות משעת נסיעה מברלין ברכבת המהירה נמצאת לייפציג, אחת מן הערים הגדולות המרכזיות בגרמניה ואחת האטרקטיביות שבה לשם השקעה. מסתבר כי דירות למכירה בלייפציג מוצעות בה במחיר נמוך יותר מאשר בברלין, ואלו נושאות בחובן תשואה גבוהה יותר.

קרא עוד

דוגמה בולטת להשקעת נדל"ן כזו היא ברלין, המהווה את השם החם הנוכחי בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל. בברלין, עיר של שוכרי דירות, ניתן לראות תורים הנוצרים לפתע ברחובות צדדיים ובכניסות לבניינים המורכבים מעשרות מחפשי דירות, המחכים למתווך שיגיע כדי להראות להם את הדירה. מחיר השכירות בשנים האחרונות בברלין הולך וגואה ועלה בכ- 120% מ-2009 ועד היום.

קרא עוד

נשאלת השאלה האם החגיגה עומדת להסתיים? על פניו, נראה כי לא ממש. נראה כי ברלין ולייפציג חוות תנופת פיתוח מרשימה המנוהלת ביעילות אופיינית. שוק נדל"ן בגרמניה מציג נתונים מרשימים, הנמצאים בסימן עלייה מתמיד והנכסים עדיין מהווים הזדמנות קנייה מעניינת.

קרא עוד